رفتن به بالا

  • دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷  , Mon 23 Apr 2018
  • تاریخ انتشار۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸:۴۶
  • کد مطلب : 369
  • لحظه شماری برای نابودی غده سرطانی منطقه آغاز شده است
لحظه شماری برای نابودی غده سرطانی منطقه آغاز شده است
بیانیه تشکل ارزشی نی ریز در محکومیت حمله به سوریه؛

لحظه شماری برای نابودی غده سرطانی منطقه آغاز شده است

در این حال رئیس‌جمهور آمریکا از روی ترس و استیصال نامی از این دو رژیم نمی برد، زیرا ممکن است اعلام علنی این همراهی، هزینه ای سنگین برای آن ها به همراه داشته باشد؛ هزینه ای به سنگینی موجودیت آن ها.

به گزارش آرمان فارس، بسیج دانشجویی شهرستان نی ریز در محکومیت حملات آمریکا و هم پیمانانش علیه سوریه، بیانیه ای صادر نمود که متن بیانیه به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایها النبی جاهد الکفار والمنافقین واغلظ علیهم و ماواهم جهنم وبئس المصیر
ای پیامبر! با کافران و منافقان جهاد کن، و بر آنها سخت بگیر! جایگاهشان جهنم است؛ و چه بد سرنوشتی دارند!
سوره مبارکه توبه آیه ۷۳


بعد از پیروزی جریان مقاومت در منطقه و شکست تروریست ها و هم پیمانانشان، این آمریکا و هم‌پیمانانش بودند که خود را شکست خورده و در غم از دست دادن فرزندان نامشروع خود دیدند. بنابراین با ادعاهایی دروغین که به خودشان می چسبد(از جمله حمله شیمیایی جریان مقاومت به مردم و مناطق مسکونی و...) قصد همراه سازی افکار عمومی کشورهای خود و سایر ملت ها را کردند، اما وقتی نتوانستند جز چند کشوری که همواره دستشان به خون ملت های مظلوم خصوصا مسلمانان منطقه آلوده است را همراه خود سازند، طی یک عملیات عجولانه مناطقی در سوریه را هدف موشک های خود قرار دادند.

شادمانی صهیونیست ها و سعودی‌ها از این حملات ظاهر قضیه است و در کنار آمریکا، انگلیس و فرانسه، وحشت این دو رژیم ظالم از پیروزی جریان مقاومت و آینده خویش باعث شده است، لابی صهیونیسم در آمریکا، انگلیس و فرانسه فعال شده و به خیال خام خویش، به دنبال تضمین امنیت و آینده رژیم منحوس صهیونیستی باشند.

بی شک در پس این شادی ظاهری، ترسی اندوه بار نهفته است، ترسی همراه با ناامیدی و احساس شکست. بر هیچ کس پوشیده نیست در کنار آمریکا، انگلیس و فرانسه، هزینه مالی این عملیات توسط یکی از کشورهای خرپول منطقه (بخوانید عربستان یهودی) فراهم شده و رژیم صهیونیستی نیز در این عملیات جنایتکارانه مشارکت اطلاعاتی و عملیاتی داشته است؛

در این حال رئیس‌جمهور آمریکا از روی ترس و استیصال نامی از این دو رژیم نمی برد، زیرا ممکن است اعلام علنی این همراهی، هزینه ای سنگین برای آن ها به همراه داشته باشد؛ هزینه ای به سنگینی موجودیت آن ها.

بسیج دانشجویی شهرستان نی ریز، همراه با سایر جنبش های ملل آزاده جهان، ضمن محکومیت قاطع این حملات، آمادگی خود را برای نبرد با اسرائیل اعلام داشته و بیان می کند جوانان زیادی در نی ریز، فارس، ایران و جهان، آماده فرمان ولی امر مسلمین جهان هستند تا اسرائیل را از صحنه روزگار محو سازند و این اتفاقات نویدگر آن است که نابودی غده سرطانی منطقه آغاز شده است و پایان عمر این رژیم، کمتر از ۲۵ سالی که مقام معظم رهبری وعده فرمودند، رقم خواهد خورد.
ان شاءالله.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات