رفتن به بالا

  • پنجشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۷  , Thu 22 Mar 2018
  • تاریخ انتشار۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۳۹:۵۹
  • کد مطلب : 278
  • برگزاری همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی در شیراز
برگزاری همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی در شیراز
رئیس دانشکده علوم قرآنی شیراز اعلام کرد:

برگزاری همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی در شیراز

رئیس دانشکده علوم قرآنی شیراز گفت: یازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی با محوریت قرآن کریم و استکبارستیزی بیستم اردیبهشت‌ماه درشیراز برگزار می‌شود.

به گزارشآرمان فارس، زینب روستایی عصر دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس یازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآن کریم درراستای تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر مفاهیم قرآنی در جامعه نهادینه و گفتمان سازی شود برپا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود 60 تا 70 مقاله به دبیرخانه استانی همایش ارسال و برگزیدگان مقاله‌ها نیز درهمایش اصلی که 29 و 30 اردیبهشت‌ماه سال آینده در تهران برگزار می‌شود شرکت کنند.

رئیس دانشکده علوم قرآنی شیراز تصریح کرد: نخستین پیش همایش در دانشکده علوم قرآن روز گذشته برگزار که با استقبال بسیاری روبه‌رو شد و پیش‌بینی می‌شود در این همایش تعداد زیادی از کشور‌های اسلامی حضور پیدا کنند.

روستایی با اشاره به اینکه مهم‌ترین شاخصه انقلاب اسلامی استکبارستیزی و مقابله با توطئه‌های دشمنان است، افزود: امیدواریم با برپایی این همایش پژوهش‌های قرآنی را در قالب مبارزه با ستمگران به‌ویژه استکبار که مفهوم قرآنی است در جامعه نهادینه شود.

دبیر همایش استانی در ادامه این نشست بیان داشت:  مقاله‌های  برگزیده به دبیرخانه این همایش در قم و تهران ارسال می‌شود.  

 محمدعلی همتی اضافه کرد: مقاله‌های برگزیده علاوه بر چاپ در کتابچه در مجله‌های علمی، پژوهشی تخصصی منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات