رفتن به بالا

  • پنجشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۷  , Thu 22 Mar 2018
  • تاریخ انتشار۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸:۱۹
  • کد مطلب : 274
  • مسابقه بزرگ
مسابقه بزرگ
با همکاری دبیرخانه ستاد راهیان نور دانشجویی استان فارس صورت می گیرد:

مسابقه بزرگ "جنگ بدون جغرافیا" به مناسبت گردهمایی عاشقان در کربلای ایران

برای 40 نفر از برگزیدان این مسابقه دوره ای جهت ارتقاء سواد رسانه ای در جوار بارگاه مطهر حضرت معصومه(س) در شهر مقدس قم برگزار می شود.

به گزارشآرمان فارس، به مناسبت گردهمایی عاشقان جهاد و شهادت در کربلای ایران، پایگاه خبری  تحلیلی آرمان فارس با همکاری دبیرخانه ستاد راهیان نور دانشجویی استان فارس، مسابقه « جنگ بدون جغرافیا » را در دو بخش مکتوب و چندرسانه ای برگزار می کند.

بخش  چند رسانه ای در قالب های عکس ، کلیپ ، فیلم کوتاه ،مستند و بخش مکتوب در قالب های مقاله ، یادداشت، دل نوشته و شعر می باشد.

علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه باید آثار خود را در محورهای؛ راویان نور،کاروان نور،یادمان شهدا،خادمان شهدا،روحانی کاروان،همکاروانی، جبهه پشت جنگ ،جنگ پشت جبهه،جنگ دیروز جنگ امروز،راز قطعنامه 598،سینمای مقاومت ،ادبیات مقاومت،جنگ بدون مرز،آنچه با امام کردند،نسبت دانشگاه و جنگ،جنگ کارخانه انسان ساز،هویزه انتقام تسخیر ،جام زهر،بازگشت از نیمه راه،مجمع عقلا«خود عاقل پندارها»،مقاومت ومعامله،سبک زندگی شهدا،سلوک سیاسی و عبادی شهید،چه کسی جنگید،شهدای دانشجو ،مدافعان حریم،گزینه های روی میز ،داعشی وطنی،طلاییه تا شام،روایت فتح ،مدیریت جنگ و جنگ مدیریت،جنگ از توهم تا بهارستان و حضور اقوام و مذاهب و ملیتهای مختلف در دفاع از انقلاب اسلامی ارسال کنند.

آثار ارسالی در بخش عکس باید به صورت فایل فشرده که حاوی 5 تا 10 اثر باشد و  حداقل کیفیت عکس ها 8 مگاپیکسل با فرمت JPEG  و عکس های ارسالی با تلفن همراه و یا دوربین های دیجیتال ثبت و بدون هرگونه افکت ارسال شوند.

حداکثر زمان برای کلیپ و فیلم کوتاه 5 دقیقه و برای مستند 20 دقیقه که فرمت کلیپ ، فیلم کوتاه و مستند mp4 و اندازه آن 1080 باید باشد.

در قالب های دل نوشته و یادداشت باید آثار ارسالی حداقل 700 کلمه باشد.

شرکت کنندگان عزیز می‌توانند آثار خود را حداکثر تا 5 فروردین 97 به یکی از درگاه های زیر ارسال کنند:

1- ادمین کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی آرمان فارس به آدرس armanefars@

2- ایمیل پایگاه خبری تحلیلی آرمان فارس به آدرس armanefars@gmail.com

شایان ذکر است 40 نفر از برگزیدان این مسابقه به دوره ای جهت ارتقاء سواد رسانه ای در جوار بارگاه مطهر حضرت معصومه(س) در شهر مقدس قم اعزام  می شوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات